Profesjonalna i kompleksowa organizacja imprez

TEATR OGNIA I TEATR UV SHOW

Podczas spektaklu fireshow wykorzystujemy wiele niekonwencjonalnych rozwiązań scenicznych – płonące wzory i rekwizyty ( m.in. pazury, poi, liny, kije, wachlarze, meteor, sześcian, pochodnie) połączone z odpowiednią oprawą ( muzyką, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy strojami, makijażami) i tańcem, tworzą niepowtarzalne przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.

Proponujemy Państwu ekspresyjne widowisko fireshow o wyjątkowym klimacie. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam zrealizować w pełni profesjonalny, bezpieczny i interesujący pokaz.

Przedstawienia – w zależności od warunków scenicznych – mogą zostać wzbogacone o dodatkowe efekty pirotechniczne – flesze, fontanny ognia, wystrzałowe konfetti, mgły, kolorowe dymy, flary, rozbłyskowe różdżki, iskierki, pochodnie, płonące misy, kilkumetrowe iskry, ogniste wybuchy, itp.

Istnieję również możliwość przygotowania pokazu w bodypainting (obrazy namalowane bezpośrednio na ciałach tancerzy) który z pewnością pozostawi w widzach niezatarte wspomnienie uczestniczenia w czymś niecodziennym i wyjątkowym…

Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji z naszym Ekspertem

Zapraszamy również na naszą nową dedykowaną stronę internetową www.lastudio.com.pl

 

 

UV show łączy w sobie elementy tańca z rekwizytami, żonglerki, akrobatyki, tańca elektro, baletu. Przy realizacji pokazów współpracujemy z wielokrotnie tytułowanymi mistrzami akrobatyki i tańca, co gwarantuje widowisko na najwyższym poziomie.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE

  • możliwość całkowitego wyciemnienia pomieszczenia
  • zgaszenia białego światła w trakcie występu
  • scena min. 6 m x 6 m wysokość min. 3.5 m
  • zaplecze przy scenie (w przypadku braku kulis)
  • nagłośnienie
  • garderoba z lustrami
  • prysznic

 

Taniec z maskami

Wyjątkowa mieszanka najwyższej jakości tańca, humoru i specjalnie przygotowanych pod tę okoliczność masek, dzięki którym to właśnie wy i wasi goście stajecie się gwiazdami przedstawienia!

Show polega na „parodii tanecznej” znanych polskich aktorów, polityków i celebrytów oraz… zaproszonych gości, którzy to niespodziewanie zostają wciągnięci do zabawy. To wyjątkowe show przełamuje sztywną atmosferę, zaskakuje gości i rozśmiesza ich do łez.

Program występu każdorazowo jest dostosowany do charakteru oraz rodzaju imprezy, dzięki czemu macie Państwo pewność, że wkomponuje się on idealnie w waszą uroczystość.